DekorStyle Květináč Marbela I 11 cm bílý mramor

Máte rádi vkusné doplňky stejně jako rostliny v květináčích? Moderní bílý mramorový květináč je dokonalým způsobem, jak ozdobit váš byt... více informací »
DekorStyle Květináč Marbela I 11 cm bílý mramor
Značka: DekorStyle
299 Kč
DO OBCHODU
Máte rádi vkusné doplňky stejně jako rostliny v květináčích? Moderní bílý mramorový květináč je dokonalým způsobem, jak ozdobit váš byt...

Máte rádi vkusné doplňky stejně jako rostliny v květináčích? Moderní bílý mramorový květináč je dokonalým způsobem, jak ozdobit váš byt nebo dům. Květináč je vyrobený z keramiky, zaručuje odolnost. Malé rozměry a stylový design dokonale sladí jakýkoliv interiér. Květináč je skvělý nápad, jak osvěžit váš domov.

Podívejte se i na další produkty ze série květináč Marbela.

Specifikace produktu:

Materiál: keramika
Barva: bílý mramor

Rozměr:
Výška: 11 cm
Průměr: 11 cm
Zajímavý produkt DekorStyle Květináč Marbela I 11 cm bílý je k dispozici bezstarostně tady a teď na našich stránkách v sekci květináče a truhlíky. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie v akci. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka DekorStyle může nabídnout prvotřídní sortiment.

Tento velmi žádaný kousek DekorStyle Květináč Marbela I 11 cm bílý mramor od dodavatele s dobrým jménem DekorStyle jednoduše seženete právě zde napořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 299 Kč.