DekorStyle Hrníček a podtáckem Odette Black 270 ml

Sada z kvalitního porcelánu sestávající z hrnku, podtácku a lžíce. Ideální dárek pro osobu jakéhokoli věku. Neobvyklý dekor šálku a podšálku... více informací »
DekorStyle Hrníček a podtáckem Odette Black 270 ml
Značka: DekorStyle
609 Kč
DO OBCHODU
Sada z kvalitního porcelánu sestávající z hrnku, podtácku a lžíce. Ideální dárek pro osobu jakéhokoli věku. Neobvyklý dekor šálku a podšálku...

Sada z kvalitního porcelánu sestávající z hrnku, podtácku a lžíce. Ideální dárek pro osobu jakéhokoli věku. Neobvyklý dekor šálku a podšálku potěší i ty nejnáročnější. Hrnek se bude hodit v každé domácnosti k podávání kávy nebo čaje. S takovou sadou zapůsobíte na své hosty a zpříjemníte si čas strávený s oblíbeným nápojem. Nesmí se používat v mikrovlnné troubě nebo myčce nádobí kvůli pozlacení.

Rozměry podšálku: D 22 cm x Š 10,5 cm

Rozměry lžíce: D 14 cm x Š 1 cm
Tento kvalitní a žádaný produkt DekorStyle Hrníček a podtáckem Odette naleznete nyní tady na webu umístěný v sekci hrnky a šálky! Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky z této populární rubriky ve výhodné akci!

Akční výrobek DekorStyle Hrníček a podtáckem Odette Black 270 ml od výrobce s mnohaletou tradicí DekorStyle pohodlně dostanete v aktuální nabídce za super peníze. Teď za akční cenu 609 Kč.