DekorStyle Hrnek se lžičkou Lana bílý

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním... více informací »
DekorStyle Hrnek se lžičkou Lana bílý
Značka: DekorStyle
265 Kč
DO OBCHODU
Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním...

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním doušku je důležitým prvkem každého dne. Keramický hrnek se zlatou lžičkou bude dokonalým doplňkem rituálu. Díky použití keramiky je hrnek odolný proti poškození. Zlatá povrchová úprava je všudypřítomná na okrajích a na uchu šálku. Rukojeť zabraňuje popálení při uchopení horkého šálku. Už víte, co potřebujete k dokončení rituálu?

Podívejte se i na další produkty ze série hrnek Lana.

Specifikace produktu:

Materiál: keramika
Barva: bílá/zlatá

Rozměry:
Průměr: 8 cm
Výška: 10 cm
Šířka: 12 cm
Kapacita: 300 ml
Hodně žádaný výrobek DekorStyle Hrnek se lžičkou Lana bílý můžete sehnat bezprostředně tu na našem webu umístěný v kategorii hrnky a šálky. Připravili jsme ještě podobné zboží ve zmiňované kategorii za super peníze. Oblíbený dodavatel DekorStyle může nabídnout špičkový sortiment A tady je důkaz!

Kvalitní produkt DekorStyle Hrnek se lžičkou Lana bílý od odblíbeného výrobce DekorStyle můžete pořídit v naší nabídce za extra cenu! Akční ceny od 265 Kč.