DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml černý

Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do... více informací »
DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml černý
Značka: DekorStyle
125 Kč
DO OBCHODU
Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do...

Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do každé kuchyně a jídelny. S ním bude rituál pití kávy nebo čaje ještě větší radostí. Hrnek je elegantně zabalen a bude skvělým dárkem pro vaše blízké.

Specifikace:
Materiál: porcelán
Výška: 10,5 cm
Šířka: 11,5 cm
Hloubka: 8 cm
Kapacita: 350 ml
Výjimečný produkt dostanete snadno tady a teď na našem webu ve známé rubrice hrnky a šálky. Nyní získáte skvělé produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce DekorStyle dlouhodobě poskytuje top sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento kvalitní a levný produkt DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml černý od dodavatele se skvělou pověstí DekorStyle můžete nakoupit již dnes za výhodné peníze! Pouze nyní za 125 Kč.