DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml bílý

Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do... více informací »
DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml bílý
Značka: DekorStyle
155 Kč
DO OBCHODU
Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do...

Krásný porcelánový hrnek s unikátním designem, který dokonale zapadne do vánoční atmosféry. Bude to praktický a velmi originální doplněk do každé kuchyně a jídelny. S ním bude rituál pití kávy nebo čaje ještě větší radostí. Hrnek je elegantně zabalen a bude skvělým dárkem pro vaše blízké.

Specifikace:
Materiál: porcelán
Výška: 10,5 cm
Šířka: 11,5 cm
Hloubka: 8 cm
Kapacita: 350 ml
Unikátní a žádaný kus DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml jde sehnat jednoduše na našem webu zařazený v rubrice hrnky a šálky! Mrkněte na ještě další produkty z této rubriky za outletovou cenu. Známý výrobce DekorStyle dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky DekorStyle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný výrobek DekorStyle Hrnek Santa Lila 350 ml bílý originál od výrobce DekorStyle jde nakoupit právě nyní téměř zdarma! Zboží pořídíte teď u nás za 155 Kč.