DekorStyle Hrnek Sammy 360ml šedý

Hrnek z vysoce kvalitního šedého porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější... více informací »
DekorStyle Hrnek  Sammy 360ml šedý
Značka: DekorStyle
265 Kč
DO OBCHODU
Hrnek z vysoce kvalitního šedého porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější...

Hrnek z vysoce kvalitního šedého porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější zákazníky. V každé domácnosti bude užitečný k podávání kávy a čaje. Neměl by být používán v mikrovlnné troubě nebo myčce kvůli zlacení.

Podívejte se i na další produkty ze série Sammy.

Specifikace:
Materiál: porcelán
Průměr: 8,7 cm
Výška: 9 cm
Šířka: 12 cm
Kapacita: 360 ml Oblíbený a kvalitní kousek DekorStyle Hrnek Sammy je dostupný bezstarostně tu na webu umístěný v sekci hrnky a šálky! Prozkoumejte ještě ostatní zboží ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu! V očích zákazníků populární značka DekorStyle prodává velmi kvalitní zboží Udělejte si radost. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky DekorStyle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt DekorStyle Hrnek Sammy 360ml šedý od populární značky DekorStyle pohodlně získáte právě teď u nás ve slevě! Momentálně k dispozici za 265 Kč.