DekorStyle Hrnek Sammy 360ml béžový

Hrnek z vysoce kvalitního béžového porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty... více informací »
DekorStyle Hrnek Sammy 360ml béžový
Značka: DekorStyle
265 Kč
DO OBCHODU
Hrnek z vysoce kvalitního béžového porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty...

Hrnek z vysoce kvalitního béžového porcelánu se zlatým okrajem a rukojetí. Elegantní a jedinečný hrnek svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější zákazníky. V každé domácnosti bude užitečný k podávání kávy a čaje. Neměl by být používán v mikrovlnné troubě nebo myčce kvůli zlacení.

Podívejte se i na další produkty ze série Sammy.

Specifikace:
Materiál: porcelán
Průměr: 8,7 cm
Výška: 9 cm
Šířka: 12 cm
Kapacita: 360 ml Tento exkluzivní výrobek DekorStyle Hrnek Sammy 360ml je k sehnání jednoduše u nás v oblíbené kategorii hrnky a šálky. Získejte parádní produkty z této populární rubriky za super ceny! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další produkty od výrobce DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový produkt DekorStyle Hrnek Sammy 360ml béžový od skvělého a známého výrobce DekorStyle jednoduše můžete pořídit teď za super cenu. Nabídky již od 265 Kč.