DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Nicole 330 ml bílý

Krásný porcelánový hrnek s infuzorem a víčkem, který se hodí do klasického i modernějšího aranžmá, je praktickým a velmi originálním... více informací »
DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Nicole 330 ml bílý
Značka: DekorStyle
375 Kč
DO OBCHODU
Krásný porcelánový hrnek s infuzorem a víčkem, který se hodí do klasického i modernějšího aranžmá, je praktickým a velmi originálním...

Krásný porcelánový hrnek s infuzorem a víčkem, který se hodí do klasického i modernějšího aranžmá, je praktickým a velmi originálním doplňkem. Hrnek vám zpříjemní každodenní rituál pití kávy nebo čaje. Bude dokonalým doplňkem každé stylové kuchyně a jídelny. Hrnek vypadá velmi elegantně a bude perfektním tipem na dárek. Kvůli zlacení nepoužívejte v mikrovlnné troubě ani v myčce nádobí.

Podívejte se i na další hrnky ze série hrnek Nicole.

Specifikace produktu:

Materiál: porcelán
Barva: bílá
Styl: glamour

Rozměry:
Průměr: 8,7 cm
Výška: 11 cm
Šířka: 12,5 cm
Kapacita: 330 ml Hodně povedený produkt DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem můžete nakoupit také tady na našem webu zařazený v sekci hrnky a šálky! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této známé rubriky za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů od značky DekorStyle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka DekorStyle má na skladě vysoce kvalitní sortiment.

Levný kus DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Nicole 330 ml bílý od značky s tradicí a dobrou pověstí DekorStyle lze sehnat tady nyní za příznivou cenu. Výhodně za super cenu 375 Kč.