DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Lian 320 ml zelený

Praktický a velmi originální doplněk je krásný keramický hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních interiérů. S... více informací »
DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Lian 320 ml zelený
Značka: DekorStyle
164 Kč
DO OBCHODU
Praktický a velmi originální doplněk je krásný keramický hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních interiérů. S...

Praktický a velmi originální doplněk je krásný keramický hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních interiérů. S ním bude každodenní rituál pití kávy nebo čaje ještě větší radostí. Hrnek bude perfektním doplňkem každé stylové kuchyně a jídelny. Navíc vypadá velmi elegantně a bude i dokonalým nápadem na dárek.

Podívejte se i na další hrnky ze série Lian.

Specifikace produktu:

Lze použít v mikrovlnné troubě
Lze použít v myčce nádobí
Materiál: keramika
Barva: mořská zelená
Styl: moderní
Průměr: 8,5 cm
Výška: 11 cm
Šířka: 12 cm
Kapacita: 320 ml
Velmi žádaný výrobek máte možnost najít nyní tu umístěný v rubrice hrnky a šálky! Nyní získáte ještě podobné výrobky ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další zboží od výrobce DekorStyle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel DekorStyle dodává skvělé zboží Vždyť to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný kus DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Lian 320 ml zelený s osvědčenou značkou DekorStyle je dostupný již dnes v bezva akci. Za bezkonkureční cenu 164 Kč.