DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Cristie zlatý

Elegantní porcelánový hrnek s pokličkou a sítkem Cristie, který vám umožní vychutnat si oblíbenou kávu, čaj nebo jiný nápoj. Díky svému stylu... více informací »
DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Cristie zlatý
Značka: DekorStyle
479 Kč
DO OBCHODU
Elegantní porcelánový hrnek s pokličkou a sítkem Cristie, který vám umožní vychutnat si oblíbenou kávu, čaj nebo jiný nápoj. Díky svému stylu...

Elegantní porcelánový hrnek s pokličkou a sítkem Cristie, který vám umožní vychutnat si oblíbenou kávu, čaj nebo jiný nápoj. Díky svému stylu bude vynikajícím doplňkem kuchyně a také velmi dobrým tipem na dárek. Nevhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí.

Podívejte se i na další produkty ze série Cristie.

Specifikace produktu:

Materiál: porcelán
Barva: zlatá
Styl: glamour

Rozměry:
Průměr: 8,5 cm
Výška: 10,5 cm
Šířka: 12 cm
Kapacita: 400 ml
Akční a ve slevě výrobek DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Cristie zlatý jde koupit ještě tu na stránkách ve známé sekci hrnky a šálky! Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této populární sekce za akční cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od značky DekorStyle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný výrobek DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Cristie zlatý od známé značky DekorStyle snadno seženete již dnes za rozumné peníze. Nyní za 479 Kč.