DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Brett 480 ml bílý

Praktický a velmi originální doplněk je krásný porcelánový hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních... více informací »
DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Brett 480 ml bílý
Značka: DekorStyle
315 Kč
DO OBCHODU
Praktický a velmi originální doplněk je krásný porcelánový hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních...

Praktický a velmi originální doplněk je krásný porcelánový hrnek s infuzorem a pokličkou, který se bude hodit do klasických i moderních interiérů. S ním bude každodenní rituál pití kávy nebo čaje ještě větší radostí. Hrnek bude perfektním doplňkem každé stylové kuchyně a jídelny. Navíc vypadá velmi elegantně a bude i dokonalým nápadem na dárek.

Specifikace produktu:

Není vhodný do mikrovlnné trouby a myčky nádobí
Materiál: porcelán
Barva: bílá
Styl: moderní
Průměr: 11,5 cm
Výška: 9 cm
Kapacita: 480 ml
Kvalitní a oblíbený výrobek lze zakoupit taky tu na našich stránkách zařazený v kategorii hrnky a šálky. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této populární kategorie za internetové ceny! Naše nabídka je široká, máme v nabídce více kvalitních produktů od dodavatele DekorStyle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek DekorStyle Hrnek s pokličkou a sítkem Brett 480 ml bílý od společnosti se zárukou kvality DekorStyle máte možnost sehnat právě zde za nejnižší cenu! Výhodně teď u nás za 315 Kč.