DekorStyle Hrnek s podšálkem Valia bílý/zlatý

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním... více informací »
DekorStyle Hrnek s podšálkem Valia bílý/zlatý
Značka: DekorStyle
359 Kč
DO OBCHODU
Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním...

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním doušku dává smysl každému dni. Keramický šálek s podšálkem a zlatou lžičkou bude dokonalým doplňkem. Je vyrobený z keramiky a je odolný proti poškození. Zlatá povrchová úprava je všudypřítomná na okrají a na uchu šálku. Tvarovaná rukojeť zabraňuje popálení při zvednutí horkého šálku. Už víte, co potřebujete k dokončení rituálu?

Podívejte se i na další produkty ze série hrnek s podšálkem Valia.

Specifikace produktu:

Materiál: keramika
Barva: bílá/zlatá

Rozměry:
Šířka: 16,5 cm
Výška: 8,5 cm
Kapacita: 185 ml
Kvalitní kousek jde koupit nyní tady a teď na našem webu umístěný v rubrice hrnky a šálky. Nyní si můžete pořídit oblíbené zboží ve zmiňované rubrice za výprodejovou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce DekorStyle. Najdete je níže na této stránce.

Zajímavý výrobek DekorStyle Hrnek s podšálkem Valia bílý/zlatý od skvělé a známé značky DekorStyle lze získat online za parádní cenu. Nyní za 359 Kč.