DekorStyle Hrnek s podšálkem a se lžičkou Suri bílý

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním... více informací »
DekorStyle Hrnek s podšálkem a se lžičkou Suri bílý
Značka: DekorStyle
625 Kč
DO OBCHODU
Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním...

Ranní rituál pití horké kávy nebo čaje je pro většinu lidí nesmírně důležitý. Okamžik zapomnění, uklidnění a oslava okamžiku při prvním doušku dává smysl každému dni. Keramický šálek s podšálkem a zlatou lžičkou bude dokonalým doplňkem. Je vyrobený z keramiky a je odolný proti poškození. Jako podšálek může fungovat i široký talířek. Zlatá povrchová úprava je všudypřítomná na okrajích a na uchu šálku. Tvarovaná rukojeť zabraňuje popálení při zvednutí horkého šálku. Už víte, co potřebujete k dokončení rituálu?

Podívejte se i na další produkty ze série Suri.

Specifikace produktu:

Materiál: keramika
Barva: bílá/zlatá

Rozměry:
Průměr: 9,5 cm
Výška: 8,5 cm
Šířka: 11 cm
Kapacita: 180 ml
Oblíbený a kvalitní produkt DekorStyle Hrnek s podšálkem a se lžičkou lze pořídit bez problémů tu na našem webu ve známé sekci hrnky a šálky. Najděte si ještě podobné produkty z této rubriky za výborné peníze. Oblíbená značka DekorStyle dlouhodobě prodává vynikající sortiment

Diskontní produkt DekorStyle Hrnek s podšálkem a se lžičkou Suri bílý od dodavatele zboží DekorStyle seženete v naší online nabídce napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 625 Kč.