DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml Blaze černý

Hrnek vyrobený z vysoce kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku.... více informací »
DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml Blaze černý
Značka: DekorStyle
319 Kč
DO OBCHODU
Hrnek vyrobený z vysoce kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku....

Hrnek vyrobený z vysoce kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku. Elegantní a jedinečný, svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější.

Nesmí se používat v mikrovlnné troubě nebo myčce na nádobí kvůli zlacení.
Tento exkluzivní produkt DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml Blaze černý můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hrnky a šálky. Nyní můžete najít parádní kousky z této populární sekce za nejnižší cenu! To však není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na další kousky od dodavatele DekorStyle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kus DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml Blaze černý od dodavatele s dobrým jménem DekorStyle můžete získat aktuálně na webu skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 319 Kč.