DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml

Hrnek je vyrobený z vysoce kvalitního bílého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: DekorStyle
319 Kč
DO OBCHODU
Hrnek je vyrobený z vysoce kvalitního bílého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku....

Hrnek je vyrobený z vysoce kvalitního bílého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakémkoli věku. Elegantní a jedinečný, svým vzhledem potěší i ty nejnáročnější. Hodí se do každé domácnosti pro podávání kávy či čaje.

Nesmí se používat v mikrovlnné troubě nebo myčce na nádobí kvůli zlacení. Tento akční výrobek DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou naleznete bezprostředně na stránkách ve známé sekci hrnky a šálky! Nyní můžete koupit ještě jiné kusy ve zmíněné sekci za super ceny! Nebojte, máme toho více, mrkněte na další produkty od dodavatele DekorStyle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt DekorStyle Hrnek Lola s lžičkou 550 ml od známého dodavatele DekorStyle je k dispozici právě teď za extra cenu. Výhodně za cenu 319 Kč.