DekorStyle Hrnek Libby s lžičkou 480 ml černý

Hrnek z kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakéhokoli věku. Hrnek svým jedinečným... více informací »
DekorStyle Hrnek Libby s lžičkou 480 ml černý
Značka: DekorStyle
345 Kč
DO OBCHODU
Hrnek z kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakéhokoli věku. Hrnek svým jedinečným...

Hrnek z kvalitního černého porcelánu se zlatou lžičkou (14,5 x 3,3 cm) v sadě. Perfektní dárek pro osobu v jakéhokoli věku. Hrnek svým jedinečným vzhledem potěší i ty nejnáročnější zákazníky. V každé domácnosti se vám bude hodit k podávání kávy a čaje a zpříjemní vám čas strávený s vaším oblíbeným nápojem. Hrnek je elegantně zabalen. Kvůli zlacení nepoužívejte v mikrovlnné troubě ani v myčce nádobí.

Specifikace produktu:

Materiál: porcelán
Barva: černá/zlatá (noční obloha)
Styl: glamour

Rozměry:
Průměr: 9,5 cm
Výška: 9,5 cm
Šířka: 12,5 cm
Kapacita: 480 ml Super produkt DekorStyle Hrnek Libby s lžičkou 480 ml černý máte možnost najít právě zde tady a teď na našem webu v sekci hrnky a šálky. Prozkoumejte ještě další produkty z této populární kategorie jednoduše online!

Tento nejprodávanější výrobek DekorStyle Hrnek Libby s lžičkou 480 ml černý originál od výrobce DekorStyle snadno můžete najít zrovna za výborné peníze. Výhodně za skvělou cenu 345 Kč.