DekorStyle Hrnek Georgia 450 ml černý

Krásný porcelánový hrnek s jedinečným designem, který se bude hodit do klasického i modernějšího interiéru. Hrnek bude perfektním dárkem pro... více informací »
DekorStyle Hrnek Georgia 450 ml černý
Značka: DekorStyle
319 Kč
DO OBCHODU
Krásný porcelánový hrnek s jedinečným designem, který se bude hodit do klasického i modernějšího interiéru. Hrnek bude perfektním dárkem pro...

Krásný porcelánový hrnek s jedinečným designem, který se bude hodit do klasického i modernějšího interiéru. Hrnek bude perfektním dárkem pro všechny, kteří si nedokážou představit svůj den bez aromatické kávy nebo šálku teplého čaje. Navíc bude nepostradatelným prvkem vybavení kuchyně a svým jednoduchým tvarem a nevšedním designem potěší vaše návštěvy. Černý povrch hrnku dokonale ladí s motivem zlacení a ozdobného mramoru. Kvůli zlacení nemýt v myčce na nádobí ani nepoužívat v mikrovlnné troubě.

Podívejte se i na další produkty ze série Georgia.

Specifikace produktu:

Materiál: porcelán
Barva: černá
Styl: moderní

Rozměry:
Výška: 10 cm
Šířka: 13 cm
Hloubka: 9,5 cm
Kapacita: 450 ml
Tento akční produkt můžete nakoupit pohodlně na našem webu v populární sekci hrnky a šálky! Nyní získáte akční produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Přední značka DekorStyle dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment. A to ještě není vše. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od značky DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt DekorStyle Hrnek Georgia 450 ml černý od známého výrobce DekorStyle jde sehnat právě ve výprodejové akci! Cena již od 319 Kč.