DekorStyle Hrnek Alisa černý 400 ml

Krásný keramický hrnek s jedinečným designem, který se hodí jak ke klasickým, tak k modernějším aranžmá, a je praktickým a velmi originálním... více informací »
DekorStyle Hrnek Alisa černý 400 ml
Značka: DekorStyle
199 Kč
DO OBCHODU
Krásný keramický hrnek s jedinečným designem, který se hodí jak ke klasickým, tak k modernějším aranžmá, a je praktickým a velmi originálním...

Krásný keramický hrnek s jedinečným designem, který se hodí jak ke klasickým, tak k modernějším aranžmá, a je praktickým a velmi originálním doplňkem. S ním se každodenní rituál pití kávy nebo čaje stane ještě větším potěšením. Hrnek bude dokonalým doplňkem každé stylové kuchyně a jídelny. Je také elegantně zabalený, a proto je výborným tipem na dárek.

Vhodný pro mytí v myčce. Lze použít v mikrovlnné troubě.

Vrchní průměr: 7,8 cm
Zlevněný produkt DekorStyle Hrnek Alisa černý 400 ml je k dostání přímo tu na našich stránkách v sekci hrnky a šálky! Najděte si ještě podobné produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci. To není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce více produktů od výrobce DekorStyle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce DekorStyle vám může nabídnout prvotřídní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento oblíbený výrobek DekorStyle Hrnek Alisa černý 400 ml od našeho předního výrobce DekorStyle jednoduše můžete sehnat právě teď téměř zdarma. Aktuálně za 199 Kč.