DekorStyle Hrací skříňka Unicorn růžová

Každá holčička má své poklady, které vyžadují speciální skladování. Tato hrací skříňka bude dokonalým místem pro všechny tyto vzácné... více informací »
DekorStyle Hrací skříňka Unicorn růžová
Značka: DekorStyle
635 Kč
DO OBCHODU
Každá holčička má své poklady, které vyžadují speciální skladování. Tato hrací skříňka bude dokonalým místem pro všechny tyto vzácné...

Každá holčička má své poklady, které vyžadují speciální skladování. Tato hrací skříňka bude dokonalým místem pro všechny tyto vzácné maličkosti. Pastelově růžová krabička je vyrobena z odolného kartonu, který zdobí motiv poníka a bílé hvězdičky. Skříňka je vybavena masivními zlatými panty a uzávěrem. Uvnitř se nachází pět přihrádek, zrcadlo a figurka poníka. Na dně se nachází šuplík, díky kterému je ještě více místa pro uložení suvenýrů.

Klasická melodie: https://www.youtube.com/watch?v=RL0-8WPwe40

Specifikace:
Materiál: lepenka
Výška: 14 cm
Šířka: 21,5 cm
Hloubka: 17,5 cm
Materiál:Karton
Tento výjimečný výrobek je k získání právě nyní tu umístěný v sekci šperkovnice. Mrkněte na ještě ostatní zboží z naší sekce za výborné peníze. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele DekorStyle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka DekorStyle vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment.

Tento vynikající produkt DekorStyle Hrací skříňka Unicorn růžová od dodavatele se skvělou pověstí DekorStyle můžete získat v naší internetové nabídce za akční cenu! Akční cena již od 635 Kč.