DekorStyle Deska na servírování Enjoy Delicious šedá

Elegantní a praktická deska na servírování sýrů, uzenin, pizzy a jiných pochutin je vyrobená z cementu. Zdobí jí stylový nápis Enjoy Delicious.... více informací »
DekorStyle Deska na servírování Enjoy Delicious šedá
Značka: DekorStyle
215 Kč
DO OBCHODU
Elegantní a praktická deska na servírování sýrů, uzenin, pizzy a jiných pochutin je vyrobená z cementu. Zdobí jí stylový nápis Enjoy Delicious....

Elegantní a praktická deska na servírování sýrů, uzenin, pizzy a jiných pochutin je vyrobená z cementu. Zdobí jí stylový nápis Enjoy Delicious.

Specifikace produktu:
Materiál: cement
Průměr: 40 cm Unikátní a žádaný produkt DekorStyle Deska na servírování Enjoy je k dispozici lehce tu na našem webu v populární rubrice kuchyně. Prozkoumejte oblíbené produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka DekorStyle má na skladě velmi kvalitní zboží. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další skvělé zboží od značky DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt DekorStyle Deska na servírování Enjoy Delicious šedá od spolehlivé značky DekorStyle máte možnost získat u nás právě za výprodejovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 215 Kč.