DekorStyle Botník Esy bílo-zlatý

Jedinečný botník se sedadlem se dvěma praktickými policemi na boty. Celek je vyroben z kovu. Je to nejen velmi dekorativní, ale také praktické a... více informací »
DekorStyle Botník Esy bílo-zlatý
Značka: DekorStyle
1 635 Kč
DO OBCHODU
Jedinečný botník se sedadlem se dvěma praktickými policemi na boty. Celek je vyroben z kovu. Je to nejen velmi dekorativní, ale také praktické a...

Jedinečný botník se sedadlem se dvěma praktickými policemi na boty. Celek je vyroben z kovu. Je to nejen velmi dekorativní, ale také praktické a funkční. Při oblékání si na ni můžete pohodlně sedět a ušetřit si trápení. Sedák jsou vyrobeny z imitace kůže.

Výška: 55 cm
Šířka: 62 cm
Hloubka: 32 cm
Super kousek DekorStyle Botník Esy bílo-zlatý je k dostání zrovna tady u nás v oblíbené kategorii botníky! Nyní můžete koupit akční produkty z této známé rubriky za internetové ceny. To však není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce DekorStyle. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt DekorStyle Botník Esy bílo-zlatý od společnosti DekorStyle jednoduše můžete najít v naší online nabídce ve výhodné akci. Produkt koupíte teď u nás za 1 635 Kč.