DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly

Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem.... více informací »
DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly
Značka: DekorStyle
229 Kč
DO OBCHODU
Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem....

Elegantní komplet dvou nádob do koupelny v bílé barvě. Nádobky jsou vyrobeny z bílého plastu. Krabička na kapesníčky s bambusovým krytem. Organizér je ideální na malé kosmetické drobnosti. Tato sestava dobře poslouží v ložnici, koupelně nebo i v kosmetických salonech.

Rozměry krabice na kapesníky: 17 x 13 x 4 cm
Rozměry větší nádoby: 26 x 17 x 5,5 cm Tento akční a ve slevě produkt DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly máte možnost dostat snadno na webu v rubrice koupelna. Prozkoumejte kvalitní kousky ve zmíněné rubrice za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od značky DekorStyle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Super výrobek DekorStyle Bílý kosmetický organizér 2 díly od značky se zárukou kvality DekorStyle jednoduše seženete právě teď v nabídce skutečně výhodně! Zrovna nyní za cenu 229 Kč.