Dekorado Zahradní trampolína Jump Deluxe 8FT 244 cm s žebříkem

Zahradní trampolína Jump Deluxe je určena pro děti, které chtějí trávit čas aktivně venku. Je skvělou alternativou k tradičním sportovním... více informací »
Dekorado Zahradní trampolína Jump Deluxe 8FT 244 cm s žebříkem
Značka: Dekorado
7 095 Kč
DO OBCHODU
Zahradní trampolína Jump Deluxe je určena pro děti, které chtějí trávit čas aktivně venku. Je skvělou alternativou k tradičním sportovním...

Zahradní trampolína Jump Deluxe je určena pro děti, které chtějí trávit čas aktivně venku. Je skvělou alternativou k tradičním sportovním aktivitám. Síť a zesílená základna zaručují bezpečnou aktivitu. Hlavní výhodou trampolíny je snadná montáž. Trampolína je vyrobena z pevných materiálů a má veškerá možná opatření k zajištění bezpečné hry dětí na zahradě. Základ tvoří pozinkované trubky o rozměrech: 38 x 1,2 mm. Základna trampolíny je pokryta PP podložkou, která je zajištěna 42 pružinami. Další výhodou trampolíny je přítomnost ochranné sítě. Síť je vysoká 150 cm a má černou barvu. Montuje se na konstrukci z trubek o rozměrech 25 x 1,1 mm, které jsou pokrytý pěnou. Na povrchu sítě je zip, který dětem usnadňuje přístup k trampolíně. Děti s maximální celkovou hmotností 100 kg si mohou hrát na trampolíně. Výhodou trampolíny je certifikace TUV Rheinland GS. Je to značka kvality, která potvrzuje, že výrobek je bezpečný a vysoce kvalitní.

Podívejte se i na další produkty ze série Jump.

Rozměry:
Průměr: 244 cm
Výška: 51 cm
Tento akční produkt lze získat prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii trampolíny. Připravili jsme podobné kusy ze zmíněné kategorie za rozumné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky značky Dekorado. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento nejprodávanější produkt Dekorado Zahradní trampolína Jump Deluxe 8FT 244 cm s žebříkem od výrobce s dobrým jménem Dekorado můžete nakoupit v naší aktuální nabídce za výhodné peníze! K sehnání zrovna v akci za 7 095 Kč.