www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Cookini Konvička na kávu SILVIA 300 ml šedá

Ve slevě tento produkt Cookini Konvička na kávu SILVIA 300 ml šedá od výrobce s dobrým jménem Cookini máte možnost najít momentálně v naši nabídce extra se slevou! Nabídka od 445 Kč.
EAN: 5902643368743
Cookini Konvička na kávu SILVIA 300 ml šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Cookini
445
Popis produktu

Konvička na kávu SILVIA značky COOKINI je typem moka kávovaru, díky kterému si připravíte espresso nezaměnitelné chuti. Nejvíce se používá v Itálii, kde se příprava kávy s její pomocí vaří stejně asi tak, jako u nás používáme varnou konvici. A nyní si ji můžete dopřát i vy! Abyste mohli konvici používat, stačí vám k tomu elektrický nebo plynový vařič, dobrá káva, voda a samozřejmě náš kávovar SILVIA. Tak snadné to je. Díky tomu si sami v pohodlí domova připravíte kvalitní kávu výrazné a aromatické chuti.

Specifikace produktu:

Vyrobeno z vysoce kvalitní hliníkové slitiny
Nevhodné do myčky nádobí
Součástí konvice je ventil chránící před nadměrným tlakem páry
Chutná káva z pohodlí domova
Moderní vzhled
Kávovar dostupný ve 3 velikostech: 300 ml, 450 ml, 600 ml
Vhodné také jako dárek

Postup přípravy kávy

Je zcela jednoduchý: kávovar rozšroubujete na dvě části. Do spodní nádoby nalijete vodu a to v množství nepřesahujícím tlakový pojistný ventil. Umístíte nálevku se sítkem, do kterého nasypete čerstvě namletou kávu. Obě misky zašroubujete zpátky do sebe a dáte na sporák. Po několika minutách se voda začne vařit a pod vzniklým tlakem se káva v sítku prosákne do vrchní části konvice. Jakmile z otvoru pojistného ventilu začne vycházet pára, je na čase kávovar sejmout ze sporáku a už si jen nalejete a vychutnáte kávu, kterou si díky snadné přípravě a naší konvici budete moci dopřát opakovaně a kdykoliv se vám bude chtít.