Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU – FIX TÜV, 132 cm

Tento univerzální střešní nosič má jednoduchý systému upevnění, pomocí držáku a objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou... více informací »
Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV
Značka: 4Home
1 499 Kč
DO OBCHODU
Tento univerzální střešní nosič má jednoduchý systému upevnění, pomocí držáku a objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou...

Tento univerzální střešní nosič má jednoduchý systému upevnění, pomocí držáku a objímek s fixační sponou, kterou lze upevnit i jednou rukou. Mechanismus je uzamykací a nehrozí tak odcizení kola. Nosič je vhodný pro všechny jízdní kola, nepřesahující hmotnost 15 kg. Je precizně zhotoven z hliníku stříbrné barvy, umožňuje uchycení jak na klasický střešní nosič pomocí U třmenů, tak i na nosiče s T drážkou 20 mm. V sadě najdete dva klíče. Technické parametry:

rozměr U třmenu – 5 x 5,5 cm
délka základny – 132 cm
certifikace – TÜV approved
Akční a ve slevě produkt můžete koupit pohodlně tady u nás zařazený v kategorii autokoberce na míru. Máme pro vás nové zboží z naší kategorie za výborné peníze. Věhlasný výrobce 4Home prodává prvotřídní zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kousek Compass Uzamykatelný střešní nosič jízdního kola ALU - FIX TÜV, 132 cm od společnosti s předním postavením na trhu 4Home máte možnost získat tady a teď právě za super cenu! V současnosti za 1 499 Kč.