Compactor Závěsný organizér do skříně NEOTEX, 30 x 30 x 128 cm

Už žádný nepořádek ve skříni! Nyní budete mít přehledně uspořádané drobné prádlo, boty i doplňky. Pořiďte si závěsný organizér pro... více informací »
Compactor Závěsný organizér do skříně NEOTEX
Značka: Compactor
299 Kč
DO OBCHODU
Už žádný nepořádek ve skříni! Nyní budete mít přehledně uspořádané drobné prádlo, boty i doplňky. Pořiďte si závěsný organizér pro...

Už žádný nepořádek ve skříni! Nyní budete mít přehledně uspořádané drobné prádlo, boty i doplňky. Pořiďte si závěsný organizér pro dokonalý přehled, který je vhodný pro uložení drobného prádla, bot a doplňků. Snadné uchycení do skříně pomocí suchého zipu. Kartónová výztuha pro udržení tvaru je potažená netkanou textilií. Velikost přihrádky je 30 x 30 cm.Žádaný kousek seženete bezprostředně tu na našem webu v populární kategorii úložné boxy. Nyní můžete najít kvalitní kusy z této kategorie za rozumné peníze.

Velmi oblíbený produkt Compactor Závěsný organizér do skříně NEOTEX, 30 x 30 x 128 cm od značky s dlouholetou tradicí Compactor najdete aktuálně na našich stránkách výhodně! Výhodně za skvělou cenu 299 Kč.