Compactor Úložný obal na obleky a krátké šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-bílá

Ochranné pouzdro na šaty Compactor je vyrobeno z pevného materiálu ( netkaný polypropylen ), který je lehký a šetrný k vašemu oblečení.... více informací »
Compactor Úložný obal na obleky a krátké šaty MISSY
Značka: Compactor
159 Kč
DO OBCHODU
Ochranné pouzdro na šaty Compactor je vyrobeno z pevného materiálu ( netkaný polypropylen ), který je lehký a šetrný k vašemu oblečení....

Ochranné pouzdro na šaty Compactor je vyrobeno z pevného materiálu ( netkaný polypropylen ), který je lehký a šetrný k vašemu oblečení. Oblečení dokonale chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Především proti vlhkosti, hmyzu a otěru oblečení – jednotlivé kusy oblečení od sebe bezpečně oddělí. Obal je pevně uzavíratelný na zip. V horní části je otvor, který je dostatečně velký pro prostrčení jednoho či více ramínek a zavěšení oblečení do skříně. Z přední strany je pak praktické okénko z průhledného plastu, kterým budete vždy vidět, jaký oblek či šaty tento obal právě obsahuje. Nejprodávanější výrobek Compactor Úložný obal na obleky získáte právě nyní tady na našich stránkách zařazený v sekci úložné boxy! Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé sekce ve slevě!

Velmi žádaný kousek Compactor Úložný obal na obleky a krátké šaty MISSY, 60 x 100 cm, modro-bílá od spolehlivé značky Compactor naleznete právě nyní pořád výhodně! Momentálně v akci za 159 Kč.