Compactor Malé háčky do kuchyně bez vrtání Bestlock, 4 ks

Potřebujete háčky pro zavěšení ručníků, utěrek či nejrůznějších doplňků, ale děsí vás představa poničeného obkladu vrtačkou či... více informací »
Compactor Malé háčky do kuchyně bez vrtání Bestlock
Značka: Compactor
499 Kč
DO OBCHODU
Potřebujete háčky pro zavěšení ručníků, utěrek či nejrůznějších doplňků, ale děsí vás představa poničeného obkladu vrtačkou či...

Potřebujete háčky pro zavěšení ručníků, utěrek či nejrůznějších doplňků, ale děsí vás představa poničeného obkladu vrtačkou či lepidlem? Nebo bydlíte v pronajatém bytě a vrtat do zdí prostě nesmíte? Pak právě pro vás máme ideální řešení. Háčky Compactor s patentovaným systémem Bestlock připevníte na jakýkoli hladký neporézní povrch bez použití jediné kapky lepidla, vrtačky i jiného nářadí. A co víc, stejně tak snadno jej sundáte a přemístíte, ať už jen o pár centimetrů nebo později třeba do jiného bytu.Organizace vaší kuchyně nikdy nebyla tak snadná. S patentovaným systémem Bestlock se vyhnete poškození povrchu vrtáním či lepením, a přesto můžete celou celou domácnost od koupelny až po kuchyň vybavit praktickými háčky, které najdou široké uplatnění. Háčky Compactor s antikorózní, pochromovanou úpravou snadno vyřeší problém s nevzhledně odhozenými ručníky, utěrkami i nejrůznějšími doplňky, které lze zavěsit.
Super výrobek Compactor Malé háčky do kuchyně bez vrtání můžete sehnat právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v sekci kuchyňské náčiní. Vyberte si parádní produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od dodavatele Compactor. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Compactor Malé háčky do kuchyně bez vrtání Bestlock, 4 ks od kvalitního výrobce Compactor máte možnost sehnat zde teď extra výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 499 Kč.