Čisticí sada pro bazény Intex

ČISTICÍ SADA PRO BAZÉN Komplexní čištění bazénu Spodní vysavač připojený k zahradní hadici Síťka na nečistoty Teleskopická násada -... více informací »
Čisticí sada pro bazény Intex
Značka: INTEX
735 Kč
DO OBCHODU
ČISTICÍ SADA PRO BAZÉN Komplexní čištění bazénu Spodní vysavač připojený k zahradní hadici Síťka na nečistoty Teleskopická násada -...

ČISTICÍ SADA PRO BAZÉN

Komplexní čištění bazénu
Spodní vysavač připojený k zahradní hadici
Síťka na nečistoty
Teleskopická násada – 239 cm

ČISTÁ VODA
Čištění zahradního bazénu obvykle není příjemná věc, je však nutné udržovat správnou čistotu stěn a dna bazénu. To má vliv na bezpečnost a pohodlí používání bazénu i na čistotu vody v něm.

Úkol však bude mnohem snazší s funkční čisticí soupravou pro bazény. Čištění bazénu s takovým setem je velmi příjemné a umožňuje vám efektivně prodloužit čistotu vody.

SADA
Sada obsahuje teleskopickou rukojeť o délce 239 cm, která umožňuje snadné čištění. K tyčce lze připojit síťku nebo speciální koncovku pro vysávání. V této konfiguraci stačí připojit zahradní hadici. Vysavač rychle čistí dno bazénu od písku a jiných nečistot nahromaděných pod vodou.
Exkluzivní produkt Čisticí sada pro bazény seženete právě nyní tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci bazény a doplňky. Vyhledejte si kvalitní produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka INTEX má k dispozici skvělé výrobky U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce INTEX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kus Čisticí sada pro bazény Intex od společnosti se zárukou kvality INTEX snadno seženete tady a teď v akci! Nyní za 735 Kč.