CERSANIT Boční panel Lorena bílý

Boční panel Lorena oblíbené značky Cersanit v jedinečné bílé barvě. Panel je vyrobený z plastického materiálu hips, má klasickou strukturu. Lze... více informací »
CERSANIT Boční panel Lorena bílý
Značka: CERSANIT
2 645 Kč
DO OBCHODU
Boční panel Lorena oblíbené značky Cersanit v jedinečné bílé barvě. Panel je vyrobený z plastického materiálu hips, má klasickou strukturu. Lze...

Boční panel Lorena oblíbené značky Cersanit v jedinečné bílé barvě. Panel je vyrobený z plastického materiálu hips, má klasickou strukturu. Lze jej připevnit na obdélníkové vany. Boční panel je dlouhý 70 cm a vysoký 58 cm. Váží 1,26 kg. Nejedná se o antibakteriální přípravek. Vykazuje velmi vysokou odolnost proti vnějším poškozením, jako jsou nárazy nebo poškrábání.

Tento produkt lze nakoupit k této vaně.

Technická data:
Délka: 70 cm
Výška: 58 cm Velmi prodávaný výrobek je k dispozici právě teď tu na našem webu v kategorii vany. Prozkoumejte parádní zboží ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Zlevněný výrobek CERSANIT Boční panel Lorena bílý od společnosti se zárukou kvality CERSANIT seženete tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci od 2 645 Kč.