Carbotex Bavlněné povlečení NASA Vesmír svíticí, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o ty nejkrásnější... více informací »
Carbotex Bavlněné povlečení NASA Vesmír svíticí
Značka: 4Home
629 Kč
DO OBCHODU
Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o ty nejkrásnější...

Originální povlečení, které se stane nádherným doplňkem každého pokoje. Příjemná bavlna v úpravě renforce se postará o ty nejkrásnější sny a pohodlný spánek. Na přední straně povlaku na přikrývku je velké logo NASA na černém podkladu. Na druhé straně povlaku na přikrývku je noční obloha, loga NASA na černém podkladu. Pokud chcete, aby v noci nápis NASA „fosforeskoval“, nasviťte lícní stranu povlečení denním světlem, nebo slunečními paprsky. Povlak polštáře je z obou stran stejný. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Tento kvalitní a levný produkt Carbotex Bavlněné povlečení NASA Vesmír svíticí, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od výrobce se zárukou kvality 4Home jednoduše můžete pořídit aktuálně za báječnou cenu! Výhodně za super cenu 629 Kč.