BO-MA Trading Kožešina Catrin růžová, 60 x 90 cm

Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že vás navíc... více informací »
BO-MA Trading Kožešina Catrin růžová
Značka: 4Home
439 Kč
DO OBCHODU
Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že vás navíc...

Koberečky bývají vkusnou i praktickou dekorací, které mají za cíl zútulnit a zateplit váš interiér. Chcete-li mít pocit, že vás navíc pohladí při každém vašem kroku, pořiďte si kožešinu Catrin a už nebudete chtít chodit po ničem jiném. Tato nádherná umělá kožešina vyniká precizním zpracováním, velmi hustým chlupem a realistickou imitací kožešiny. Pokyny k údržbě: kožešinu nedoporučujeme prát. Vhodná údržba je vysátím, vyklepáním nebo otření vlhkým hadříkem. Na spodní straně není protiskluzová úprava. Akční a ve slevě produkt můžete dostat právě tady na stránkách v oblíbené sekci koberce a koberečky! Mrkněte na jiné výrobky z naší kategorie za nejlepší ceny. Známá značka 4Home vám nabízí vynikající zboží. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky 4Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní kousek BO-MA Trading Kožešina Catrin růžová, 60 x 90 cm od oblíbené značky se zárukou kvality 4Home lze koupit momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Nyní za 439 Kč.