www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Bigjigs Toys Zahradní zástěra s beruškou MOORE zelená

Zajímavý výrobek Bigjigs Toys Zahradní zástěra s beruškou MOORE zelená od populárního výrobce Bigjigs Toys jednoduše pořídíte zde napořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 202 Kč.
Bigjigs Toys  Zahradní zástěra s beruškou MOORE zelená

V každém malém dobrodruhovi se probouzí touha pomáhat a objevovat svět kolem sebe. A co může být lepším společníkem na cestě do světa zahradničení než zelená zahradní zástěra Moore s veselým motivem berušky? Tato kouzelná zástěra není pouze praktickým oděvem, ale také klíčem k dobrodružství a radosti spojené s péčí o zahradu.

Zahradní zástěra není jen účinným ochranným štítem pro dětské oblečení, ale také skvělým způsobem, jak povzbudit malé pomocníky k aktivní účasti na zahradních pracích. S touto zelenou zástěrou se malí zahradníci mohou cítit jako skuteční ochránci zahrady, zatímco si udržují své oblečení v čistotě.

Zástěra ale přináší nejen radost do zahradníkova srdce, ale také velkou praktičnost. Velká kapsa na přední straně zástěry je ideálním úložištěm pro zahradnické nástroje, které se právě nepoužívají. Tato chytrá funkce nejenže udržuje nástroje při ruce, ale také učí děti odpovědnosti a organizaci svých pracovních prostředků.

S ideální velikostí pro děti a splňující současné evropské bezpečnostní normy, je tato zahradní zástěra nejen praktickým doplňkem pro malé zahradníky, ale také bránou do světa, kde se každý malý krok stává velkým dobrodružstvím.

Specifikace produktu:

Zelené provedení s motivem berušky
Vhodné od 3 let
Vhodná při výpomoci na zahradě