www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Bigjigs Toys Plyšový králíček LA BELLA s kousátky

Tento kvalitní produkt Bigjigs Toys Plyšový králíček LA BELLA s kousátky od známé společnosti Bigjigs Toys k dostání online extra se slevou. Právě nyní za skvělou cenu 149 Kč.
Bigjigs Toys Plyšový králíček LA BELLA s kousátky

Sháníte pro své miminko první nebo novou hračku, která zaujme děti na první pohled a udrží si jejich pozornost delší dobu. Může jít o skvělého pomocníka při prvním objevování světa. Plyšový králíček La Bella s kousátky je přesně to, co děti potřebují. Ať už jde o holky či kluky, od narození mohou mít k dispozici krásného plyšového králíčka, který je navíc opatřen kousátky. Pomáhá dětem v jejich prvotním rozvoji a skvěle přitáhne a zabaví jejich zájem.

Plyšová hračka ve tvaru králíčka je velmi měkká a strukturovaná. V podstatě vypadá jako pestrobarevná dečka, která disponuje kousátky, které mohou dětem pomoci při růstu zubů. Na výrobu se použily kvalitní materiály jako plyš nebo látka. Najdete zde také kvalitní a odolný plast. U dětí pomáhá hračka podněcovat rozvoj senzoriky, základní úchopy, jemnou motoriku, trpělivost, koordinuje se obratnost a také ruka/noha, což mohou děti trénovat už od narození.

Specifikace produktu:

Vhodné od 0 měsíců
Měkká hračka
Kvalitní výroba