www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Bigjigs Toys Dřevěné puzzle ANIMALS

Tento nejprodávanější výrobek Bigjigs Toys Dřevěné puzzle ANIMALS od dodavatele kvalitních produktů Bigjigs Toys máte možnost najít ještě dnes za výborné peníze! Pouze nyní za 172 Kč.
Bigjigs Toys Dřevěné puzzle ANIMALS

Hledáte inspiraci, co dětem pořídit za novou hračku? Nechcete bezcílně sáhnout po prvním kousku, který vám padne pod ruku. Hračka by pro děti měla být nejen zábavná, ale také je mnohému naučit, podpořit jejich rozvoj. A takové dřevěné puzzle Animals to splňují do puntíku. Jde o pestrobarevný kousek, který nabídne všem dětem od jednoho roku zábavu, ale také účení, které je zde vytvořeno nenásilnou formou. Děti si tak trénují základní dovednosti a dobře se baví.

Na výrobu se využívá kvalitní a pevné dřevo. Na základní desce najdete celkem 5 puzzle dílků ve tvaru zvířátek. Děti se díky tomu učí jednotlivé úchopy, procvičují jemnou motoriku, paměť, trpělivost, zručnost a také koncentraci. Větší děti mohou rozlišovat barvy nebo také jednotlivá zvířátka. Zábava, která nikdy nekončí. Díky možnostem učení si děti puzzle oblíbí. Podporuje také smyslové dovednosti a splňuje aktuální evropské bezpečnostní normy.

Specifikace produktu:

Vhodné od 12 měsíců
Moderní zbarvení
Kvalitní zpracování