Bidetová baterie ROCA SPRINT -A5A9224C00

Roca Sprint přináší trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku série. Jednoduchost a elegance designu činí baterie... více informací »
Bidetová baterie ROCA SPRINT -A5A9224C00
Značka: ROCA
3 305 Kč
DO OBCHODU
Roca Sprint přináší trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku série. Jednoduchost a elegance designu činí baterie...

Roca Sprint přináší trvanlivost a hospodárnost jsou charakteristickými znaky každého prvku série. Jednoduchost a elegance designu činí baterie dokonale zapadající do každé koupelny, zejména ve veřejných prostorách. Průtok vody po stisknutí. Úspora vody a energie. Pro pisoár s přítokem zhora. Jednoduchá instalace stěn. Vstupní přívod vody. Hlava, která uzavírá tok vody po nastaveném čase.

Parametry:
Regulace teploty: studená nebo smíšená voda
Účel: pisoár
Způsob montáže: na stěnu
Kvalitní a levný produkt Bidetová baterie ROCA SPRINT -A5A9224C00 získáte bezprostředně tu na našem webu zařazený v kategorii koupelnové baterie. Nyní si můžete koupit ještě jiné kousky z naší sekce za outletovou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele ROCA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Bidetová baterie ROCA SPRINT -A5A9224C00 od společnosti s předním postavením na trhu ROCA lze nakoupit zde teď za rozumné peníze. Nabídka již od 3 305 Kč.