Bidetová baterie ROCA L90 – A5A6301C00

Pokročilá technologie je uzavřena v čistě geometrickém tvaru. Plochý povrch, průhledné hrany, dokonalé úhly kombinované s vysoce kvalitními a... více informací »
Bidetová baterie ROCA L90 -  A5A6301C00
Značka: ROCA
13 799 Kč
DO OBCHODU
Pokročilá technologie je uzavřena v čistě geometrickém tvaru. Plochý povrch, průhledné hrany, dokonalé úhly kombinované s vysoce kvalitními a...

Pokročilá technologie je uzavřena v čistě geometrickém tvaru. Plochý povrch, průhledné hrany, dokonalé úhly kombinované s vysoce kvalitními a inovativními ekologickými řešeními. To vše najdete v nové řadě baterií L90. Akumulátor má regulátor míčové vody, flexibilní přípojné hadice a provzdušňovač. S automatickou zarážkou a bočním držadlem. Sestava je jednodílná.

Parametry:
Průtok (l / min – 3 bar): 8
Účel: bidet
Typ hlavy: keramikaOblíbený výrobek Bidetová baterie ROCA L90 – máte možnost koupit aktuálně tady na stránkách umístěný v rubrice koupelnové baterie! Podívejte se na ještě jiné kusy z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce ROCA svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží. Však to vidíte sami. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky značky ROCA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Bidetová baterie ROCA L90 - A5A6301C00 od známé kvalitní značky ROCA je k sehnání momentálně na našich stránkách výhodně. V akci od 13 799 Kč.