Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00

Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné... více informací »
Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00
Značka: ROCA
3 565 Kč
DO OBCHODU
Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné...

Roca L20 přináší ve svých produkech jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody. Rukojeť XL, perlátor a ohebné hadice pro připojení. Baterie bez automatické zástrčky.

Parametry:
Průtok (l / min – 3 bar): 7
Účel: bidet
Typ hlavy: keramika
Výška baterie: 121 mm Tento výjimečný kousek Bidetová baterie ROCA L20 můžete pořídit právě teď tu na stránkách v oblíbené rubrice koupelnové baterie! Vyberte si kvalitní produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. To však není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další produkty od dodavatele ROCA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka ROCA dlouhodobě dodává špičkové výrobky

Oblíbený a akční výrobek Bidetová baterie ROCA L20 -A5A6B09C00 značky ROCA lze pořídit online za extra cenu. Nabídky od 3 565 Kč.