Bidetová baterie ROCA L20 – A5A6A09C00

Pokud máte rádi jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody pak je pro vás bidetová baterie Rooca L20 jako stvořená. ... více informací »
Bidetová baterie ROCA L20 -  A5A6A09C00
Značka: ROCA
4 125 Kč
DO OBCHODU
Pokud máte rádi jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody pak je pro vás bidetová baterie Rooca L20 jako stvořená. ...

Pokud máte rádi jemné linie a intuitivní otevírací systém, který omezuje tok horké vody pak je pro vás bidetová baterie Rooca L20 jako stvořená. Přátelské tvary, vysoký komfort při používání a ekologické technologie činí řadu baterií L20 ideální
pro každou koupelnu. Sestava je jednodílná. Má dlouhou rukojeť, automatickou čepičku, provzdušňovač a flexibilní hadice.

Parametry:
Průtok (l / min – 3 bar): 7
Účel: bidet
Typ hlavy: keramika
Výška těla: 120 mm
Rozsah výtoku: 104 mm
Tento velmi žádaný produkt Bidetová baterie ROCA L20 – pořídíte bez obtíží tu na webu umístěný v sekci koupelnové baterie. Máme pro vás ještě ostatní produkty z naší kategorie za akční cenu! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele ROCA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Bidetová baterie ROCA L20 - A5A6A09C00 od společnosti ROCA je k získání tady extra výhodně. Nyní za akční cenu 4 125 Kč.