Bidetová baterie ROCA ESAMI – A5A6031C00

Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným... více informací »
Bidetová baterie ROCA ESAMI -  A5A6031C00
Značka: ROCA
4 965 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným...

Bidetová baterie Esami je jedním z mnoha návrhů proslulé značky Roca. Nabízená položka je kombinace lesklého chromu s pevným a přesným zpracováním. Konečný výsledek je charakterizován harmonií a elegancí, která bude fungovat v každé koupelně. Nabízená baterie je vybavena automatickým uzávěrem, otočným výtokem a je určena pro montáž do jednoho otvoru. Sada obsahuje keramickou hlavu, která umožňuje omezit maximální teplotu a odtok vody, párátor, flexibilní připojovací hadice a regulátor míčové vody.

Je to harmonie tvarů v jasně definovaném a přirozeném stylu. Čerstvý a městský charakter vytváří nové trendy, které vytvářejí sofistikované a elegantní řešení. Sestava je jednodílná. Baterie s automatickou zátkou, jednopáková. Obsahuje keramickou hlavu s možností omezit maximální teplotu a odtok vody, regulátor míčové vody, flexibilní přípojné hadice a aerátor.

Parametry:
Účel: bidet
Výtok: otočný
Rozsah hubice [mm]: 102Unikátní výrobek Bidetová baterie ROCA ESAMI – A5A6031C00 je k sehnání jednoduše tady u nás ve známé kategorii koupelnové baterie! Nyní pořídíte akční produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu. To však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele ROCA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Bidetová baterie ROCA ESAMI - A5A6031C00 od předního výrobce ROCA jednoduše můžete najít právě teď v nabídce za výborné peníze! Výhodně za cenu 4 965 Kč.