Bidetová baterie Rea SOUL stříbrná

Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené... více informací »
Bidetová baterie Rea SOUL stříbrná
Značka: REA
1 959 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené...

Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené chromovaným povlakem, který vzniknul galvanickým pokovováním. Tento proces chrání baterii před korozí a garantuje dlouhou životnost. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Povrchová úprava: lesklý chrom
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Způsob montáže: na bidet
Průměr připojení: 3/8 palce
Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu
Výška: 14,5 cm
Délka hubice: 17 cm

Podívejte se i na další bidetové baterie SOUL. Akční a ve slevě produkt Bidetová baterie Rea SOUL jde nakoupit snadno tu na stránkách ve známé sekci koupelnové baterie. Nyní můžete najít další zboží z naší rubriky za skvělou cenu!

Tento výjimečný výrobek Bidetová baterie Rea SOUL stříbrná od společnosti se zárukou kvality REA snadno získáte již dnes ve výhodné akci! Produkt momentálně prodáváme za 1 959 Kč.