Bidetová baterie Rea SOUL černá

Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené černým... více informací »
Bidetová baterie Rea SOUL černá
Značka: REA
1 959 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené černým...

Bidetová baterie Rea SOUL vyniká vysokou odolností, funkčností i nadčasovým designem. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi potažené černým povlakem, který vzniknul galvanickým pokovováním. Tento proces chrání baterii před korozí a garantuje dlouhou životnost. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Povrchová úprava: černý mat
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Způsob montáže: na bidet
Průměr připojení: 3/8 palce
Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu
Výška: 14,5 cm
Délka hubice: 17 cm

Podívejte se i na další bidetové baterie SOUL.
Akční produkt jde pořídit v pohodě tady u nás umístěný v rubrice koupelnové baterie. Získejte podobné produkty z této oblíbené rubriky za super ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další skvělé kousky od dodavatele REA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Bidetová baterie Rea SOUL černá od oblíbené značky REA snadno můžete pořídit na našich stránkách teď v bezva akci. Nyní pořídíte za super cenu 1 959 Kč.