Bidetová baterie Rea ROMANO OLD černá

Bidetová baterie Rea ROMANO OLD je nejen funkční, ale také extrémně krásná a designová. Vyjímat se bude zejména v moderních koupelnách. Dlouhou... více informací »
Bidetová baterie Rea ROMANO OLD černá
Značka: REA
2 239 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Rea ROMANO OLD je nejen funkční, ale také extrémně krásná a designová. Vyjímat se bude zejména v moderních koupelnách. Dlouhou...

Bidetová baterie Rea ROMANO OLD je nejen funkční, ale také extrémně krásná a designová. Vyjímat se bude zejména v moderních koupelnách. Dlouhou životnost a bezproblémové užívání garantuje keramická hlava, mosazné tělo a galvanický povlak v matně černé barvě. Baterie je určená k instalaci na bidet. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Barva: černá
Povrchová úprava: mat
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Způsob montáže: na bidet
Průměr připojení: 3/8 palce

Rozměry produktu
Výška: 15,5 cm
Délka hubice: 16 cm

Podívejte se i na další bidetové baterie ROMANO OLD.
Ve slevě kus Bidetová baterie Rea ROMANO OLD černá máte možnost získat taky tu na stránkách v populární kategorii koupelnové baterie. Nyní můžete najít oblíbené produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, podívejte se také na více kousků od výrobce REA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kousek Bidetová baterie Rea ROMANO OLD černá od výrobce se skvělou pověstí REA lze sehnat právě dnes za báječnou cenu! Akční cena již od 2 239 Kč.