Bidetová baterie Rea HASS černá

Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je... více informací »
Bidetová baterie Rea HASS černá
Značka: REA
2 129 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je...

Bidetová baterie Rea HASS je velice funkční, odolná a díky atraktivnímu designu se stane zajímavým prvkem každé moderní koupelny. Její tělo je vyrobeno z mosazi pokryté vrstvou černého povlaku. Proces galvanického pokovování chrání baterii před rzí a usnadňuje její čištění. Baterie HASS je určená k instalaci na bidet. Součástí jsou dvě montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Barva: černá
Povrchová úprava: mat
Typ hlavy: keramická
Způsob montáže: na bidet
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Průměr připojení: 3/8 palce

Rozměry produktu
Výška: 14,5 cm
Délka hubice: 15 cm

Podívejte se i na ostatní bidetové baterie HASS. Tento kvalitní a žádaný výrobek získáte zrovna tady a teď na našem webu ve známé sekci koupelnové baterie! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Známý výrobce REA dlouhodobě poskytuje špičkové výrobky. Přesvědčte se.

Ve slevě tento produkt Bidetová baterie Rea HASS černá od dodavatele se skvělou pověstí REA jde nakoupit aktuálně na webu za výhodnou cenu! Na našich stránkách za 2 129 Kč.