Bidetová baterie Rea BLOOM černá/zlatá

Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu... více informací »
Bidetová baterie Rea BLOOM černá/zlatá
Značka: REA
2 449 Kč
DO OBCHODU
Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu...

Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu každé moderní koupelny a dodá jí svěží vzhled a eleganci. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která je pokryta matným černým povlakem. Ten zajišťuje trvanlivost a odolnost. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Povrchová úprava: zlatá, matná černá
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Způsob montáže: na bidet
Průměr připojení: 3/8 palce
Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu
Výška: 16 cm
Délka hubice: 11 cm

Podívejte se i na další bidetové baterie BLOOM. Tento oblíbený produkt je k dostání bezstarostně tu na našem webu v populární kategorii koupelnové baterie! Nyní můžete koupit unikátní kusy ve zmíněné sekci za rozumné peníze.

Tento kvalitní a žádaný produkt Bidetová baterie Rea BLOOM černá/zlatá značky REA snadno můžete najít tady opravdu levně! K sehnání zrovna v akci za 2 449 Kč.