Bidetová baterie Rea BLOOM bílá/chrom

Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu... více informací »
Bidetová baterie Rea BLOOM bílá/chrom
Značka: REA
1 809 Kč
DO OBCHODU
Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu...

Nadčasovost, exkluzivní design, odolnost a funkčnost, to jsou hlavní přednosti bidetové baterie Rea BLOOM. Inovativní tvar dokonale podtrhne krásu každé moderní koupelny a dodá jí svěží vzhled a eleganci. Baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi, která je pokryta lesklým bílým povlakem. Ten zajišťuje trvanlivost a odolnost. Součástí jsou montážní hadice o délce 50 cm.

Specifikace produktu
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Typ hlavy: keramická
Povrchová úprava: chrom, bílý lesk
Technologie nátěru: galvanické pokovování
Způsob montáže: na bidet
Průměr připojení: 3/8 palce
Provzdušňovač: ano

Rozměry produktu
Výška: 16 cm
Délka hubice: 11 cm

Podívejte se i na další bidetové baterie BLOOM. Tento akční a ve slevě produkt lze pořídit pohodlně tu na webu v kategorii koupelnové baterie! Vyberte si vyjímečné produkty z této populární sekce za příznivou cenu. Značka REA dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete více skvělých produktů od výrobce REA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Bidetová baterie Rea BLOOM bílá/chrom od této skvělé značky REA snadno pořídíte tady nyní v akci! Akční cena již od 1 809 Kč.