Bidetová baterie OMNIRES RETRO – RE7220 BR

Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES RETRO -  RE7220 BR
Značka: OMNIRES
5 439 Kč
DO OBCHODU
Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o...

Retro je v módě, a proto i Omnires přichází s řadou Retro. Bidetová baterie má sice vzhled doby minulé, ale nemusíte se bát, že budete ochuzeni o moderní technologie.

Parametry:
Rozsah výtoku: 8,9 cm
Výška odtoku vody je 11,2 cm
Celková výška baterie: 14,2 cm
Záruka: 10 let Kvalitní a levný produkt můžete získat právě nyní tu na našich stránkách v populární kategorii koupelnové baterie! Připravili jsme podobné produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova. Tato značka OMNIRES pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další produkty od dodavatele OMNIRES. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Bidetová baterie OMNIRES RETRO - RE7220 BR od výrobce se skvělou pověstí OMNIRES jednoduše můžete sehnat zde nyní za skvělou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 5 439 Kč.