Bidetová baterie OMNIRES PARMA -PM7421 IN

Omnires přichází s bidetovou baterií Parma která patří do kategorie klasických baterií za rozumnou cenu. Tato baterie se hodí do každé koupelny a... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES PARMA -PM7421 IN
Značka: OMNIRES
3 125 Kč
DO OBCHODU
Omnires přichází s bidetovou baterií Parma která patří do kategorie klasických baterií za rozumnou cenu. Tato baterie se hodí do každé koupelny a...

Omnires přichází s bidetovou baterií Parma která patří do kategorie klasických baterií za rozumnou cenu. Tato baterie se hodí do každé koupelny a vy si ji budete užívat dlouhá léta.

Parametry:
Rozsah výtoku: 11,5 cm
Výška odtoku vody je 9 cm
Celková výška baterie: 12,2 cm
Povrchová úprava: PVD inox
Záruka: 10 let Velmi žádaný výrobek Bidetová baterie OMNIRES PARMA -PM7421 IN jde nakoupit v pohodě tu na stránkách zařazený v rubrice koupelnové baterie! Nyní můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další prověřené produkty od značky OMNIRES. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Bidetová baterie OMNIRES PARMA -PM7421 IN od našeho výrobce OMNIRES snadno můžete najít právě teď v nabídce za nejnižší cenu. Ceny od 3 125 Kč.