Bidetová baterie OMNIRES FRESH – FR7120

Omnires Fresh naplňuje svůj název do posledního šroubku. Baterie má svěží tvar i moderní technologie. Baterie byla navržena pro montáž se... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES FRESH -  FR7120
Značka: OMNIRES
3 675 Kč
DO OBCHODU
Omnires Fresh naplňuje svůj název do posledního šroubku. Baterie má svěží tvar i moderní technologie. Baterie byla navržena pro montáž se...

Omnires Fresh naplňuje svůj název do posledního šroubku. Baterie má svěží tvar i moderní technologie. Baterie byla navržena pro montáž se zástrčkou pro kliknutí, nemá v těle otvor pro automatickou zástrčku. Hlava baterie má 7stupňový regulátor pro maximální teplotu odtékající vody, což zajišťuje úsporu energie a ochranu před opařením. Hlava baterie má omezovač průtoku vody, který může významně snížit spotřebu.

Parametry:
– výška výdeje vody: 8,1 cm
– celková výška baterie: 12,7 cm
– 35 mm keramická hlava
– v těle nemá otvor pro automatické zástrčky, pro použití s ​​zástrčkami pro kliknutí
– barva: chrom Oblíbený a kvalitní výrobek Bidetová baterie OMNIRES FRESH můžete najít ještě na našem webu v oblíbené sekci koupelnové baterie. Najděte si nové produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka OMNIRES vám nabízí kvalitní sortiment

Super kousek Bidetová baterie OMNIRES FRESH - FR7120 od naší známé značky OMNIRES jde nakoupit na našich stránkách teď extra se slevou. Akční cena 3 675 Kč.