Bidetová baterie OMNIRES ART DECO – AD5121 BR

Značka Omnires přichází s řadou Art Deco, která ztělesňuje dobu minulou v kombinaci se současnou technologií. Baterie se prodává v sadě se... více informací »
Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5121 BR
Značka: OMNIRES
8 109 Kč
DO OBCHODU
Značka Omnires přichází s řadou Art Deco, která ztělesňuje dobu minulou v kombinaci se současnou technologií. Baterie se prodává v sadě se...

Značka Omnires přichází s řadou Art Deco, která ztělesňuje dobu minulou v kombinaci se současnou technologií. Baterie se prodává v sadě se zástrčkou pro kliknutí.

Parametry:
– výtok je 11,5 cm široký
– Výška plnění vody 8,5 cm
– s plug-clack konektorem
– starožitný bronzTento designový výrobek Bidetová baterie OMNIRES ART DECO – AD5121 BR jde pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách ve známé sekci koupelnové baterie. Připravili jsme pro vás ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce z pohodlí domova! Známý dodavatel OMNIRES pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento velmi oblíbený produkt Bidetová baterie OMNIRES ART DECO - AD5121 BR od přední značky OMNIRES máte možnost nakoupit zde teď právě napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 8 109 Kč.